HomeO násNabízímeFotogalerieNajdete v okolíNaše cenyKudy k námKontakt

 

Rekreační středisko "Radost" leží přímo na břehu Sázavy v těsné blízkosti vesnice Vlastějovice, mezi Zručí nad Sázavou a Ledčí nad Sázavou. Areál je obklopen lesy, řekou a vesnice je vzdálena necelý 1 km.

Najdete u nás ubytování, stravování - domácí kuchyně, sportovní vyžití. Náš areál je vhodný pro rekreaci (rodiny, děti), různé společenské akce, oslavy, srazy, školení, kulturní akce, svatby, školní výlety, školy v přírodě apod. Součástí areálu je volejbalové a fotbalové hřište, společenské místnosti, „tělocvična“ (velká hala s kapacitou 100 míst). Kapacita pro bytování je zhruba 180 lůžek. V areálu je možnost stanování i postavení karavanu. Chvilky klidu zde můžete trávit i se svým pejskem.

Při společenských akcích nebo oslavách je zde i možnost grilování prasat a další podobné aktivity, dle přání hostů. Pro vodáky je to zajímavá zastávka s ubytováním a stravou na trase Stvořidla – Kácov.

 

Ubytování - ve dvou, tří a čtyřlůžkových chatkách. Sociální zařízení společné, na velmi dobré úrovni, teplá voda po celý den. Restaurace je v centru areálu. Chatky mají základní vybavení a to včetně lůžkovin. Ubytování je možné i v budově, která je využívaná při společných akcích jako ošetřovna, (5 pokojů a sociální zařízení).

Sportovní vyžití je možné přímo v areálu - volejbal, fotbal, stolní tenis, ruské kuželky, stolní fotbálek, možnost zapůjčení sportovních potřeb.

Koupání - v řece přímo v areálu nebo na splavu u nedalekého mlýna. Další možností jsou pak koupaliště a nádrže v okolí.

Vodákům zprostředkujeme zapůjčení lodí, nebo raftů.

Cykloturistika - nádherné trasy do okolí Zruče a Ledče nad Sázavou, Stvořidla. Pro zdatnější Kutná hora (kopcovitý terén).

Turistika - po okolí řeky Sázavy - Budčice - prohlíka mlýna, Ledeč nad Sázavou, hrad a okolí, Stvořidla - krásná turistická stezka po břehu Sázavy, Horka, Zruč nad Sázavou - nově opravený zámek, který dominuje městu.